Customer Cosmetologist +38 098 826 83 86
pl ru ua en
en
Search
0
Wish List
0
Cart

Lota beauty system

Lota
Lota beauty system
All seasons peeling
699 грн
Product Code: E025
Buy
Product Code: E025
  • Description
  • Regulations

3S-Enzyme Peeling, рН 6.0±1.0. 

Two-component (Phase 1 + Phase 2)

Deep cleansing. Anti-Acne. Rejuvenating.

Indications: dull complexion, hyperkeratosis, acne, post-acne, seborrhea, preparation of the skin for chemical peels.

Effective, comfortable, safe peeling for all skin types. Without hyperemia and frost.
Phase 1. A powerful enzyme complex (keratinase, protease, lipase - 3%) in the native dry state. Effectively cleanses the skin from protein contamination, secretions of the sebaceous glands.
Phase 2. Amino acid-plant complex (amino acids – 3%, biomimetic peptide, 11 types of extracts: papaya, yeast, wheat germ, ginkgo, camellia, centella, green tea, etc.) activates enzymes, nourishes the renewed skin with nutrients.
Used Ex tempore.

10 sashes x 3 g + Serum 50 ml


Пам'ятаєте, як у казці про Царівну-жабу головна героїня знімала жаб'ячу шкірку і перетворювалася на красуню? У нашому житті казки теж трапляються, тільки на сучасний лад.

Слово «пілінг» – від англійського to peel – знімати шкіру, очищати від ороговілих клітин. Завдяки професійному і грамотному пілінгу в глибоких шарах шкіри запускається потужний процес оновлення клітин. Тому така процедура – це основний етап методик з омолодження шкіри.

Існує  досить  багато видів пілінгу. І вибір необхідної процедури в кожному конкретному випадку індивідуальний. Салон краси підбирає програму, що залежить від ступеня проблеми, яку необхідно вирішити. Наприклад, видалення верхнього шару клітин надасть доступ кисню, поліпшить кровообіг. Водночас активніше почнуть вироблятися колаген і еластин, шкіра стане пружнішою і більш сяючою. Якщо проблеми шкіри вимагають більш глибокого підходу, використовується пілінг, що має вплив також і на дерму. Таке глибоке втручання ефективно перешкоджає пігментації шкіри, усуває зморшки і повертає їй здоровий вигляд.

Спа-процедури на основі пілінгу повертають молодість шкірі, оскільки таким чином усуваються тьмяні ороговілі клітини.

Зараз пілінг вважається найрадикальнішим і найефективнішим нехірургічним прийомом, що дозволяє позбутися зморшок.

ВИДИ ПІЛІНГУ

Як  вже зазначалося, салон краси пропонує різні види пілінгу. За глибиною впливу на шкіру пілінг поділяється на:

  • поверхневий;
  • серединний;
  • глибокий.

Поверхневий пілінг вважається найделікатнішим. Застосовується для профілактики та корекції незначних проблем зі шкірою один раз на 4-6 тижнів. Він може позбавити від пігментних плям, дрібних зморшок, усуне ороговілий шар шкіри, слугує відмінною профілактикою вугрових висипань.

Серединний пілінг застосовується на всю товщину рогового шару шкіри. Він розгладжує зморшки, мінімізує прояв стрий, коригує рубці.

Глибокий пілінг діє на всю товщину епідермісу. Застосовується для активної корекції і значного візуального омолодження обличчя. Але в даному випадку слід пам'ятати, що використовуються досить агресивні техніки впливу на шкіру.

За способом впливу пілінг поділяється на:

  • механічний;
  • хімічний;
  • фізичний.

Механічний пілінг – це усунення ороговілих клітин за допомогою абразивних засобів.

Хімічний пілінг – обробка шкіри фруктовими кислотами: саліциловою, гліколевою та ін.

Фізичний пілінг – це апаратний метод. У випадку з поверхневим пілінгом використовується ультразвук, серединним – ербієвий лазер, глибинним – лазер СО₂.

Крім перерахованих вище видів, можна виділити ензимний пілінг. У даному випадку для процедур використовуються маски на основі ферментів, що впливають на верхні шари шкіри.

Product Reviews
Lota beauty system