Клієнт Косметолог +38 098 826 83 86
pl ru ua en
ua
Пошук
0
Обране
0
Кошик

Lora Beauty System

Lota
Lora Beauty System
Спеціальний пілінг
0 грн
Код продукту: E029
Купити
Код продукту: E029

Короткий опис

Всесезонний. Анти-Акне. Постакне. Себорея. Гіперпігментація.


Бренд: Lora Beauty System

Призначення: Всесезонний. Анти-Акне. Постакне. Себорея. Гіперпігментація.

Короткий опис

Всесезонний. Анти-Акне. Постакне. Себорея. Гіперпігментація.


Бренд: Lora Beauty System

Призначення: Всесезонний. Анти-Акне. Постакне. Себорея. Гіперпігментація.

 • Опис
 • Склад
 • Регламент


Всесезонний. Анти-Акне. Постакне. Себорея. Гіперпігментація.


Посилена формула азелаїнового пілінгу. В основі - запатентований анти-акне комплекс Аc.Net ™ (Олеанолова, Нордігідрогваяретова кислоти).Його дію посилено синергією ефективних АНА, ВНА кислот. Аc.Net ™ має протизапальну дію і знімає подразнення шкіри, «повністю долає прищі». Азелаїновая, саліцилова, мигдальна - ліпофільні кислоти, що володіють високою спорідненістю до секрету сальних залоз і антимікробними властивостями, ефективно пригнічують ріст Р. аcne і St. еpidermidis, нормалізують виділення себума, усувають гіперкератоз. Молочна, гліколева кислоти активно гідратируют, відлущують, освітлюють. Каскадне проникнення кислот в шкіру забезпечує безпеку, комфортність і ефективність процедури.

                               .

Показання:

 • акне в різних формах, комедони

 • постакне

 • гіперкератоз, фолікуліт

 • пігментація, фотостаріння


Обсяг 30 мл

Азелаїнова кислота 15%, Молочна кислота 12%, Мигдальна кислота 5%, Аc.Net ™ 2% (комплекс олеанолової, нордігідрогваяретової кислот), Саліцилова кислота 2%, Гліколева кислота 1%.


Пам'ятаєте, як у казці про Царівну-жабу головна героїня знімала жаб'ячу шкірку і перетворювалася на красуню? У нашому житті казки теж трапляються, тільки на сучасний лад.

Слово «пілінг» – від англійського to peel – знімати шкіру, очищати від ороговілих клітин. Завдяки професійному і грамотному пілінгу в глибоких шарах шкіри запускається потужний процес оновлення клітин. Тому така процедура – це основний етап методик з омолодження шкіри.

Існує  досить  багато видів пілінгу. І вибір необхідної процедури в кожному конкретному випадку індивідуальний. Салон краси підбирає програму, що залежить від ступеня проблеми, яку необхідно вирішити. Наприклад, видалення верхнього шару клітин надасть доступ кисню, поліпшить кровообіг. Водночас активніше почнуть вироблятися колаген і еластин, шкіра стане пружнішою і більш сяючою. Якщо проблеми шкіри вимагають більш глибокого підходу, використовується пілінг, що має вплив також і на дерму. Таке глибоке втручання ефективно перешкоджає пігментації шкіри, усуває зморшки і повертає їй здоровий вигляд.

Спа-процедури на основі пілінгу повертають молодість шкірі, оскільки таким чином усуваються тьмяні ороговілі клітини.

Зараз пілінг вважається найрадикальнішим і найефективнішим нехірургічним прийомом, що дозволяє позбутися зморшок.

ВИДИ ПІЛІНГУ

Як  вже зазначалося, салон краси пропонує різні види пілінгу. За глибиною впливу на шкіру пілінг поділяється на:

 • поверхневий;
 • серединний;
 • глибокий.

Поверхневий пілінг вважається найделікатнішим. Застосовується для профілактики та корекції незначних проблем зі шкірою один раз на 4-6 тижнів. Він може позбавити від пігментних плям, дрібних зморшок, усуне ороговілий шар шкіри, слугує відмінною профілактикою вугрових висипань.

Серединний пілінг застосовується на всю товщину рогового шару шкіри. Він розгладжує зморшки, мінімізує прояв стрий, коригує рубці.

Глибокий пілінг діє на всю товщину епідермісу. Застосовується для активної корекції і значного візуального омолодження обличчя. Але в даному випадку слід пам'ятати, що використовуються досить агресивні техніки впливу на шкіру.

За способом впливу пілінг поділяється на:

 • механічний;
 • хімічний;
 • фізичний.

Механічний пілінг – це усунення ороговілих клітин за допомогою абразивних засобів.

Хімічний пілінг – обробка шкіри фруктовими кислотами: саліциловою, гліколевою та ін.

Фізичний пілінг – це апаратний метод. У випадку з поверхневим пілінгом використовується ультразвук, серединним – ербієвий лазер, глибинним – лазер СО₂.

Крім перерахованих вище видів, можна виділити ензимний пілінг. У даному випадку для процедур використовуються маски на основі ферментів, що впливають на верхні шари шкіри.

Відгуки про товар
Lora Beauty System